Meble gabinetowe

Gabinet

Vind

Kolekcja VIND to połączenie wysmakowanego stylu i inspirującej formy. Wyraziste linie, dynamiczne skosy, dopracowane proporcje – VIND nawiązuje do najlepszych dokonań wzornictwa lat 50 i 60. Stalowe, malowane proszkowo stelaże odznaczają się lekkością i elegancją. Wykonane ze spieku kwarcowego blaty biurka i stołów oraz fronty komód podkreślają ekskluzywny charakter mebli.

Soreno

Kolekcja SORENO to nietuzinkowa wariacja na temat klasycznej formy mebla biurowego. Gruby, solidny blat biurka sprawia wrażenie podpartego tylko z jednej strony. W rzeczywistości spoczywa on na tafli mocnego, hartowanego szkła, która przebiega przez niemal całą jego długość. Rozwiązanie to intryguje, a jednocześnie nadaje meblowi lekkości. Dopełnieniem kolekcji są proste w formie komody i stoły, dające duże możliwości aranżacji przestrzeni. Blat biurka, podobnie jak blaty stołów oraz fronty komód wykończono naturalną okleiną. Dodatkowo, dla komfortu użytkowania, blaty robocze oraz podesty komód wyposażono w wytrzymałą matę forbo.

Soreno melamina

Kolekcja biurek i stołów SORENO w melaminie. Wykonane z odpornego materiału jakim jest płyta melaminowana. Pogrubione blaty biurek i stołów nadają meblom gabinetowym nowoczesny charakter. Na blatach wstawki z maty Forbo, w kolorze czarnym. Polecamy dwa rodzaje biurek SORENO wykonanych z płyty melaminowanej. Biurka SEO-1/2M posiadają blat z płyty melaminowanej, który oparty jest na tafli przezroczystego, bezpiecznego szkła. Natomiast biurka SEO-1/2MM wykonane są w całości z płyty melaminowanej – zarówno blat, noga oraz blenda. Uzupełnieniem oferty są komody i szafki z kolekcji SORENO.

Sky Premium

Ergonomiczne biurko z regulacją elektryczną. Polerowana nakładka na stopę dodaje elegancji. Regulacją można dostosować wysokość biurka do wygodnej pozycji podczas pracy.

Arcadius

Lekkie, stosunkowo cienkie blaty biurka oraz stołów wspierają się na mocnych, metalowych stelażach. Stelaże, podobnie jak stopki i uchwyty w komodach, pokryte zostały eleganckim, połyskującym chromem. Komody w formie sześcianu i prostopadłościanu, o wyrazistym konturze. Każda z komór szafkowych wyposażona w oddzielny front. Okleiny na frontach dopasowano tak, by ich usłojenie przebiegało naprzemiennie. Na froncie biurka możliwość zamontowania ozdobnej, szklanej blendy w kolorach: mleczny, antisol grafit lub antisol czarny.

Auttica

Biurko AUTTICA stanowi mocną konstrukcję składającą się z dwóch blatów zestawionych ze sobą w formie litery L. Blat główny jest dłuższy od bocznego i posadowiony wyżej względem niego. Blat boczny stanowi dodatkową przestrzeń roboczą, a zarazem kryje pod sobą pojemną szafkę. Komody proste, wielokomorowe, z możliwością zawieszenia w szufladach kartotek. Biurka wykonane z pogrubionych płyt komórkowych oklejonych wytrzymałym laminatem HPL. Nawiązują do nich ozdobne nadstawki na szafkach.

Bravo

Biurko proste, a jednak w swej formie nowatorskie i wyraziste. Zwracają uwagę mocne, metalowe stelaże w kształcie kwadratu. Wysokopołyskowe fronty komód oraz blenda w biurku rozświetlają pomieszczenie i dodają mu charakteru. Praktycznym rozwiązaniem jest kontenerek, który można zestawić z biurkiem bądź ulokować samodzielnie. Blaty i korpusy wykonane z płyty melaminowanej. Stelaże malowane proszkowo.

Blog & Trio

BLOG & TRIO stanowią dwie, nieco odmienne realizacje jednej idei, którą było stworzenie systemu mebli doskonale sprawdzających się zarówno w biurach, jak też w domowych pracowniach. BLOG & TRIO różnią się w aspekcie estetycznym – BLOG, ze względu na zastosowanie kwadratowych stelaży biurka i stołów, odznacza się silniej zdefiniowanym charakterem. TRIO stanowi propozycję bardziej neutralną i odrobinę lżejszą w wyrazie. Na poziomie funkcjonalnym kolekcje oferują identyczny zakres możliwości. Oba systemy wykonane są z takich samych materiałów. Cienkie blaty z płyty melaminowanej posadowione są na mocnych, metalowych stelażach malowanych proszkowo na kolor srebrny, a następnie lakierowanych. W biurkach istnieje możliwość zastosowania ozdobnej, szklanej blendy.

B&T - Szafy

Należy podkreślić ogromną paletę możliwości aranżacyjnych, jakie oferuje tak rozbudowany asortyment. Biurka oraz stoły występują w wersji samodzielnej lub zmontowanej z komodą. Regały modułowe pozwalają na daleko idącą indywidualizację przestrzeni. Stworzenie mebla według własnego pomysłu nie nastręcza żadnych trudności – elementy wkłada się do środka, nie trzeba tu niczego przykręcać ani w żaden inny sposób mocować. Co więcej – poszczególne komory w regale mogą mieć różne kolory.

Grand

Biurko z szufladami, zabudowane od frontu – mocne, a przy tym funkcjonalne. Blat po jednej strony delikatnie zaokrąglony, nadaje formie nieco lekkości. Blaty stołów zaokrąglone z dwóch, przeciwległych stron. W części komód i szaf zastosowano mlecznobiałą, szklaną witrynę.

Oskar

Biurko mocne i masywne. Łagodności formie nadają zaokrąglenia na blacie oraz na podstawach. Intryguje wkomponowana w nie czarna wstawka. Również stół posiada zaokrąglony blat ze wstawką. Komody eleganckie, wyposażone w uchwyty ze stali szczotkowanej. Część mebli wyposażona w szklane witryny. Wszystkie meble wykonane są z płyty melaminowanej. Kolekcja OSKAR znakomicie prezentuje się w ciemnych odcieniach okleiny. Wszystkie meble wykonane z płyty melaminowanej.

Pobierz katalog mebli gabinetowych.

Potrzebujesz mebli gabinetowych?

Masz pytania dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami!

500 231 464

Ul. Warszawska 20, 49-200 Grodków